Bioenerji,  Genel

Bioenerjinin İnsan Hayatına Etkisi

 

 Bioenerjinin insan hayatındaki etkileri çok yönlüdür. İş ve kariyer hayatındaki , sosyal hayattaki , aile hayatınızdaki , bireysel ilişkilerinizde olumlu etkileri vardır. Hayatınızın her alanın da size birçok artıları olacak bedenin (şifa kaynağına kavuşması) arınması , takip eden seanslarda düşünce karmaşasından kurtulmasını sağlayacaktır.

 

Bu anlamda bioenerjinin insan hayatındaki yeri hiçte önemsenmeyecek kadar küçük değildir. Önemi sizin bioenerjiyle tanıştıktan sonraki zaman diliminde daha da çoğaltacaktır. Anlatılan ve verilen bilgilerin dışında seans sonrası hissettikleriniz sizin hayatınızda ki artı ve eksilerin anlam kazanmasını sağlayacaktır. Bioenerji dinginliği sadeliği arınmışlığı temsil ettiği gibi diyer uç noktaların da önünü açmaktadır. Kontrollü olarak bu şu demek olur ki bioenerji bir yaşam biçimi ve hayatın içindeki yaşam çizgisinin ta kendisi, şifa kaynağı arınma seansıdır.

 

Hayat sınırlarımızı ne kadar zorlamakta… Birçok şeyin farkına varmadan bizim esas aldığımız hiç bir şeyin farkında olmayız ki kişiselleştirdiğimiz sınırlarımız bizim gayemizden her geçen gün uzaklaşır. İşte budur hayatın içindeki nüansları kaçırdığımız an bu andır bizi biz yapan değerlerimizden bile uzaklaştıran. Beden enerjimizin işleyişinin aksaması, hayat akışımızı etkiler bir hal almasına neden olur. Biz beden enerjimizi kontrol edebilir hale gelmemiz için bedenimizi tanımamız ve bioenerjiyi özümsememiz gerekir. Belirttiğim gibi bioenerji bir yaşam tarzıdır, bu yaşam tarzına yani bioenerjiyi hayatımızdaki her alanda kullanmamız gerekir. Kullanacak kadarda bu konuda hem bilgi hem de uygulama görmemiz gerekir.

 

Bu konuda size yol haritası izlemenizde yardımcı olmak isteriz. Yaşam alanlarınızda hayatı paylaştığınız tüm yakınlarınıza fark edilir bir anlayış ve pozitif enerjinin varlığıyla hayatın cevabını verebilirsiniz. Siz artık farkındalıkların tam ortasındaki güç kaynağı olabilirsiniz.İşte hayata dair sunulan en değerli başlangıcının tüm bilgilerini okumuş oldunuz. Bu sizde ne gibi bir başlangıç yapar, buda sizin taktiriniz olacaktır. Bioenerji sizi başlangıçtan sona kadar olan hayatın içindeki kılavuzunuz olmaya adaydır.Bunu tercih etmenizde sizi değişimin esintisine kavuşturacaktır. Sorumlu sorumluklarınızı; bioenerji içinde kullanmanız gereklidir ki bu tarzınızı yenileyecektir ve sizi çağlayanın sesi rüzgârın sınırsızlığına ulaştıracaktır.