Bioenerji,  Genel

Kaygı korku ve endişeye bioenerjinin etkisi?

Kaygı, korku ve endişe nedir? Farkları nelerdir?

Genellikle birbirinin yerine kullanılan ve aynı anlamı çağrıştıran kavramlar Bu terimler arasındaki farkı tanımlamak güçtür. Kaygının insan hayatını koruyucu böylece türün devamını sağlayıcı işlevleri vardır.

Kaygı “belirsiz, potansiyel olarak tehlikeli uyarana” karşı verilen yanıt iken korku “somut bir tehlikeye” verilen yanıttır.

Endişe ise sonucu belli olmayan ancak olumsuz sonuçlanacağına inanılan gelecek olaylar hakkındaki duyum olarak tanımlanabilir. Endişe aşırı olursa kişi tehditle ilgili ipuçlarını sağlıklı değerlendiremediğinden tehlikeli olanı olmayandan ayırt etme becerisini yitirebilmektedir.

Danışanların anksiyete tarifi ise “iç sıkıntısı”, “daralma”, “bunalma”, “göğsüne öküz oturması”, “daha da kötü olma korkusu” şeklindedir. Anksiyetenin şiddetli hali olan panik nöbette ise “ölüm korkusu”, “çıldırma korkusu” tarzında bazen kişinin tarif etmekte bile zorlandığı nahoş duygular hissedilmektedir.

Kaygı korku endişe konularında hekim tedavisi devam ederken tamamlayıcı olarak bioenerji yani kozmik enerjinin şifa kaynağı seanslarına başlana bilir bu konuda  tamamlayıcı tedavinin başarısı yüksektir bir çok kişide çok etkin sonuçlar aldığımızı söyleyebilirim konu hakkında bilgi almak için bizi arayın

merhaba ben mehmet civcik 13.09.1974 konya da yaşamaktayım bioenerji ile tanışmam 2000 yılında rusya da oldu seanslara dahil olamam benim de bioenerji konusunda kozmik enerji aktarabildiğimi ögrenmemle bioenerji ye merakım ve araştırmalarım başladı ve uzun süre rusya da çalışmalara katıldım türkiye de ilk olarak istanbul ve sonrasında bursa izmir ankarada hizmet verdim hala türkiye genelinde hizmet vermekteyim tamamlayıcı tedaviler konusunda danışanlara hizmet seansları veriyorum bioenerji aile dizimi yaşam koçluğu ve bir çok farklı konuda hizmet vererek sizlerin hizmetine devam etmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir