Bioenerji,  Genel

Kısmi felç (inme) bioenerji etkisi ?

Kısmi felç (inme) bioenerji etkisi ?

İnme beyne giden hayati kan ve oksijen akışının ani bir şekilde kesildiği ya da azaldığı bir beyin krizidir Kan akımının kesildiği bölgedeki hücreler hızlıca ölmeye başlar ve inmenin oluştuğu bölgeden yürütülen fonksiyonlar da geçici ya da kalıcı kayıplar meydana gelir.

İnme çeşitleri

İskemik İnme: Damarlar kan pıhtısı ya da zaman içinde plaklar ve yağ birikintileri ile tıkandığında oluşur. Tüm inmelerin % 85’iskemik inmedir.

Kanayıcı İnme: Beyindeki bir kan damarından beyne kan sızıntısı olduğunda meydana gelir. Görülme sıklığı iskemik inmeye göre çok daha azdır. Ancak inme sonucu ölümlerin % 30’undan sorumludur.

İnme belirtileri

Kol veya bacakta, özellikle vücudun sadece bir tarafında ani uyuşukluk ve güçsüzlük hissi.

Ani kafa karışıklığı, konuşma ve anlamada güçlük.

Aniden gözlerden birinde ya da her ikisinde görme kaybı

Nedeni bilinmeyen ani ve şiddetli baş ağrısı

Ani yürüme güçlüğü, sersemlik, denge ve koordinasyon kaybı

İnmeye neden olan risk faktörleridir konu hakkında önce uzman hekime giderek tedaviyi başlatmalısınız sonrası için tamamlayıcı tedavi olarak bioenerji seansları uygulanabilir unutulmamalıdır ki bioenerji tamamlayıcı olarak uygulandığında daha  iyi sonuçlar vermektedir konu hakkında bilgi almak için bizi arayın

merhaba ben mehmet civcik 13.09.1974 konya da yaşamaktayım bioenerji ile tanışmam 2000 yılında rusya da oldu seanslara dahil olamam benim de bioenerji konusunda kozmik enerji aktarabildiğimi ögrenmemle bioenerji ye merakım ve araştırmalarım başladı ve uzun süre rusya da çalışmalara katıldım türkiye de ilk olarak istanbul ve sonrasında bursa izmir ankarada hizmet verdim hala türkiye genelinde hizmet vermekteyim tamamlayıcı tedaviler konusunda danışanlara hizmet seansları veriyorum bioenerji aile dizimi yaşam koçluğu ve bir çok farklı konuda hizmet vererek sizlerin hizmetine devam etmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir