Genel,  Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu

                                           

              İnsan doğası gereği hayatının her döneminde , yeni yaşam  tarzlarına ve yaşadıkları ortamdan  olumlu yönde faydalanmaya , daha ilerici ve başarılı olmaya  ihtiyaç duyduğu açık ve ortadadır. Yaşam tarzımız, çevremiz ,iş hayatımız yani hayatın her noktası bize yeni ve olumlu dinamikler yüklediği  kadar ; farkında olmadan da  yaşamımızla ilgili yeni paradoksları beraberinde getirir.  Yaşamızda ki bu  çözülmesi zor paradokslar bizi hayallerimizden ,çizdiğimiz kaliteli yaşam ve kariyer çizgimizden uzaklaştırır.

İşte tam bu nokta da   yaşam koçu sizlere , kişinin  gelişmesi yönünde , yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış öğrenmesine, kendisi için koyduğu yeni hedeflere ulaşmasına veya var olan  bir problemini çözmesine destek olmaktadır. Bu çok önemli ve zor görevin üstesinden gelmek üzere; bende hayatın zor yollarında sizlere yön verecek ; hedefleriniz doğrultusunda yaşamanıza devam etmeniz için gerekli bütün özverili çalışmalarımı sizlerle paylaşacağım.

               Yaşam koçu ; sizlerin okul iş ve sosyal hayatınızdaki her yönlü sorun veya paylaşımlarınızı dinler soru sorar  cevap verir yön gösterir . Yaşam koçu size en yakın olan aynı zamanda en uzak olandır…Bu olayı  şu şekilde açıklamak gerekir ki; en yakın demekle sizin anlattığınız  kadarını bilir ,sizin görüşmeye  geldiğiniz  kadar sizinle ilgilenir… Neden ve niçin demez sizi kendi için sorgulamaz , sizi sadece kendiniz için sorgular, size kendinizin  izni  olmadan sizin için harekete geçmez . Yani yaşam koçluğu arzuladığınız yaşamı tasarlayıp gerçekleştirmeniz konusunda yanınızda olan kişidir. Yaşamak istediğiniz sıra dışı ve sizin seçiminiz olan yaşamanızı kurmakta ve yaşamla ilgili farkındalıklar geliştirmenize, sizin için önemli olanların ve enerjinizi emen önemsizlerin ayrımına varmanızı sağlar.

           Yaşam koçunun hayatınıza katacağı en önemli fark;

ikilemlerde kaldığınız karar verirken zorlandığınız zaman kendinize sorular sorarsınız. Burada soruları bize sorarak kendinizi karmaşık sorunların yükümlülüğünden kurtarır ; sadece sizin için üreten yaşam koçunuza kulak verirsiniz.

 Bunun sonucunda daha huzurlu sakin bir sosyal yaşama erişebilirsiniz.  Sorumluluk zor ve yorucu bir görev olmasınının yanında  tecrübe ve yaşanmışlıklarla kolayca üstesinden gelinecek bir tavırdır. Ancak hayat insanlara her şeyi bir anda vermez. İnsanlara gereken her şeyi  özellikle tecrübe  mücadeleyle insana taktim edilir.

Bazen mücadele bile yetmez. Bunun sebebi ise mücadele yöntemlerinin doğru olmaması veya doğrunun kulanabilirliğinin uygulanamamasıdır.  Sizler hayatın ilk evrelerinde yaşamınızdaki oluşabilecek olumsuzluklara , doğru müdahalelerle kontrol mekanizmaları  geliştirirseniz  hayat da  size mümkün olduğundan çok daha  cömert davranacaktır. Hayatınızındaki iki yönlü tüm etkenlere karşı , sizin için doğru olanı tespit etmek ve yaşamınıza bu doğruları entegre etmek için, sizleri YAŞAM  KOÇU sisteminden yararlanmaya davet ediyoruz.

merhaba ben mehmet civcik 13.09.1974 konya da yaşamaktayım bioenerji ile tanışmam 2000 yılında rusya da oldu seanslara dahil olamam benim de bioenerji konusunda kozmik enerji aktarabildiğimi ögrenmemle bioenerji ye merakım ve araştırmalarım başladı ve uzun süre rusya da çalışmalara katıldım türkiye de ilk olarak istanbul ve sonrasında bursa izmir ankarada hizmet verdim hala türkiye genelinde hizmet vermekteyim tamamlayıcı tedaviler konusunda danışanlara hizmet seansları veriyorum bioenerji aile dizimi yaşam koçluğu ve bir çok farklı konuda hizmet vererek sizlerin hizmetine devam etmekteyim